Yhteystiedot

Y-tunnus: 2425558-5
Toimisto ja postiosoite: MHS Palvelut Oy, Pankkotie 7, 50120 Mikkeli
Puhelin:
040 413 5572
Yhteyshenkilö:
Terho Pistool, puh. 0400 916 672, terho@mhspalvelut.fi

paivystys

Kiireettömät huolto- ja vikakutsut voit tehdä täällä.


Kiinteistönhoidon ammattilaiset palveluksessasi!

Koko ajan kasvava tiimiimme on jo yli kymmenen ammattilaisen osaava ryhmä.
Henkilöstöömme kuuluu kiinteistönhoitajien lisäksi mm. siivoojia, timpuri, kaivinkoneenkuljettaja
ja LVI-alan ammattilainen.

Henkilökuntamme yhteystiedot

MIKKELI


Terho Pistool
toimitusjohtaja, huoltomestari
puh. 0400 916 672
terho@mhspalvelut.fi


Terjo Tabell
työnjohtaja/kiinteistönhuolto
puh. 044 700 5572
terjo@mhspalvelut.fi


Tuomo Kuparinen
työnjohtaja/ulkoalueet
puh. 045 6683 268
tuomo@mhspalvelut.fi


Matti Kiljunen
työnjohtaja/koneurakointi
puh. 045 64 00075
matti@mhspalvelut.fi


Reijo Närvänen
työnjohtaja/LVI-teknikko
0400 79 38 38
reijo@mhspalvelut.fi


Otto Pistool
kiinteistönhoitaja
otto@mhspalvelut.fi


Seppo Väisänen
kiinteistönhoitaja
seppo@mhspalvelut.fi
0400 179 247


Jenna Vainionpää
kiinteistönhoitaja
jenna@mhspalvelut.fi
040 168 11 28


Arto Kakriainen
kiinteistönhoitaja

napo@mhspalvelut.fi

0400 49 50 72


Ismo Lidner
huoltomies/huoltomestari

puh. 0400 236 571

ismo@mhspalvelut.fi


 





RISTIINA
päivystys 050 53 555 00

   



Jukka Lahtinen

kiinteistönhoitaja, työnjohtaja
jukka@mhspalvelut.fi
050 599 9861


Saku Särkkä
kiinteistönhoitaja
saku@mhspalvelut.fi
050 53 555 22


          

Joni Manner
koneurakointi
joni@mhspalvelut.fi

 

SIISTIJÄT

   


Peter Kulang
siistijä
046 9530 365
peter@mhspalvelut.fi
(Ristiinan ja Mikkelin huoltopalvelut)


Paula Viinikainen
siistijä
paula@mhspalvelut.fi

 

Mahol Juk
siistijä
mahol@mhspalvelut.fi

SISUSTUSPALVELUT

   

Virpi Pistool
sisustaja
puh. 050 493 7319
virpi@mhspalvelut.fi